Blog

Úplněk

09.11.2022

V úterý 8. listopadu byl velice významný až čarovný úplněk. Jak jste se cítili? Jak se cítíte ještě nyní?
Mě osobně přepadla velká únava, doslova se mi vybily baterie.
Jak působí úplněk na vás?
.
Jak můžete využít úplněk ve svůj prospěch?
Pomohou nám tři živly:
Voda - koupel s bylnkami
Oheň - zapalte si přírodní svíčku, zatopte v krbu...

Jistě mi dáte za pravdu, že vyprat flek od marmelády není jen tak. Připravila jsem TEST pracích přípravků a k tomu jsem potřebovala tři krásné fleky od marmelády :-)

Když jsem po prodělané nemoci málem přišla o své vlasy, začala jsem více sledovat čím o ně pečuji. Proto buďte laskaví na své vlasy používejte tuhý šampon LASKAVEC :-)

30 minutový relax s pleťovou maskou MARY JANE. Maska obsahuje konopný olej a alpské bahno. Pleť vyčistí, stáhne póry, hydratuje. Je vhodná i pro velmi citlivou pleť.

Zahradní domeček už potřeboval nový kabátek. Koupila se barva a já se dala do natírání. Při natírání se mi vrací nejrůznější vzpomínky. Třeba na developerskou kancelář.

Co k večeři?

18.05.2021

Je to stále dokola... občas už fakt nevím co těm mým mlsounům připravovat.

Po tom co se mi zlepšila kvalita vlasů, jsem mohla začít používat péči pro rychlejší růst vlasů a prodloužení životnosti vlasů. Po osmi měsících jsem opravdu spokojená a šťastná, že se můj sen stal skutečností :-)

Citlivá až intolerantní pokožka je docela reaktivní. Svědění, pocity napnuté pokožky a pálení, zarudnutí, to všechno jsou příznaky a běžné reakce citlivé až intolerantní pokožky. Její citlivost je zapříčiněna snížením prahu snášenlivosti pokožky a slabé ochranné bariéry. Pokožka se tak stává citlivější na interní i externí stres.

Vydrž!

28.04.2021

Pokud se vám zdá, že výsledky na pleti nejsou tak rychlé a radikální, uvědomte si, že pleť pro celkovou obnovu potřebuje 28 dnů .